איך בוחרים חברת שיווק דיגיטלי

תוכן עניינים

כשזה מגיע לשיווק דיגיטלי, יש הרבה חברות שמציעות את השירותים שלהן וקשה לדעת ולהחליט איזו מהם מתאימה לעסק שלכם. לפני שאתם חותמים על הסכמים כלשהם, יש חמישה דברים שכדאי לבדוק כדי לוודא שהחברה מתאימה עבורכם.  במאמר זה, נעבור על חמשת הדברים הללו ונעזור לכם לקבל החלטה מושכלת !

תיק עבודות

הדבר הראשון שכדאי לבדוק הוא תיק העבודות של החברה. זה ייתן לכם מושג מה הם עשו בעבר ואיזה סוג של תוצאות הם הצליחו להשיג. כדאי גם להסתכל על מקרי המקרה שלהם כדי לראות אם יש להם ניסיון עם עסקים בענף שלך.

מהי האסטרטגייה השיווקית שהם מציעים?

לאחר מכן, כדאי לקבוע פגישת ייעוץ עם החברה. זה ייתן לכם הזדמנות לשאול אותם שאלות ולקבל תחושה לגבי התהליך והמקצועית שלהם. הקפידו לשאול על אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלהם וכיצד הם יתייחסו לצרכי העסק שלך. מצד שני, חשוב לבדוק האם הם מתעניינים בך וגם חותרים לקבל ממך מידע שיסייע להם בשיווק. אם הם לא מתעניינים, זו נורה אדומה, שכן לא כל העסקים הם אותו הדבר וצריך לדעת לשווק אותם בהתאם לקהל היעד שלהם.

האם יש לקוחות מרוצים שיכולים להמליץ?

שלישית, כדאי לבדוק את חוות הדעת של החברה. תשמעו מה אנשים אחרים אומרים על הניסיון שלהם בעבודת השיווק עם החברה. אתם יכולים גם לבדוק את חשבונות המדיה החברתית שלהם כדי לראות כיצד הם מתקשרים עם הלקוחות שלהם. זו לא בושה לבקש לקבל מספרי טלפון ומומלץ לבקש מלקוחות מומלצים וגם מלקוחות שפחות מרוצים כדי לשמוע מה היית הסיבה.

כמה זה יעלה?

רביעית, כדאי לשאול לגבי תמחור. שירותי שיווק דיגיטלי יכולים להיות יקרים, ואתם רוצים לוודא שאתם מקבלים תמורה לתשלום. בקשו מהחברה פירוט של עמלותיהם ומה כלול בשירותיהם. יש חברות שישמחו לתת הצעת מחיר במקום,  יש כאלו שיעדיפו לתת הצעת מחיר רק לאחר סוג של בדיקת יכולות. זה תקין כל עוד הם לא מבקשים שתשלמו על הבדיקה שהם בעצמם אומרים שצריך לעשות.

האם התחברת אליהם

לבסוף, אתם צריכים לסמוך על תחושת הבטן שלך. לאחר שעשיתם את המחקר, צריך ללכת עם חברה שמרגישים איתה הכי בנוח. זכרו שהעבודה איתם היא על בסיס יומיומי, ויהיה קשה, על סף בלתי אפשרי, לעבוד מול אנשים שאין לכם סבלנות אליהם או שהתקשורת איתם גרוע. שיווק דיגיטלי הוא החלטה גדולה, אז ודאו שאתם עובדים עם חברה שאפשר לסמוך עליה!

תגובות;

בְּהֶתְאֵם הינו פורטל תוכן ישראלי המנגיש לקהל הרחב כתבות איכותיות הנערכות על ידי צוות התוכן שלנו להנהתכם. אתם מוזמנים להצטרף לרשימת הדיוור שלנו כדי ליהנות בכל עת מעדכונים חיים אודות תוכן חדש שעולה לאתר.

דילוג לתוכן