10 סיבות למה לעשות הסרת שיער בלייזר

תוכן עניינים

1. הסרת שיער בלייזר היא דרך מהירה וקלה להסיר שיער לא רצוי.

זה לא לוקח הרבה זמן, בניגוד לשיטות אחרות כמו גילוח, שעווה וכו'.

2. זוהי שיטה ללא כאבים.

אם לא ידעתם, הסרת שיער בלייזר נחשבת לשיטה הכי פחות כואבת להסרת שיער לטווח ארוך. הלייזר מרגיש כמעט כמו דגדוג, ואי אפשר להשוות את הרמת הכאב לזו של טיפול בשעווה או חתך שורף בגילוח. 

3. זה לטווח ארוך.

במקום לחזור שוב ושוב לקוסמטיקאית, או לשבור את הגב בגילוח לא יסודי, הסרת שיער בלייזר יכולה להסיר שיער לטווחים ארוכים מאוד ולפעמים גם לצמיתות. אפשר פשוט לשכוח מהמטרד הזה שנקרא שיער לא רצוי.

4. זה בטוח.

למקרה שחששתם, אז תשמחו לדעת שהסרת שיער בלייזר היא שיטה בטוחה מאוד שאושרה על ידי ה-FDA וגורמים בכירים אחרים בעולם הרפואי. קרני הלייזר לא גורמות לנזק לטווח ארוך, ואתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהכל יעבור כמו שצריך.

 5. זה משתלם.

לפני כמה שנים טיפולי לייזר היו משהו יקר שרוב האנשים לא יכלו להרשות לעצמם. מאז, בזכות הטכנולוגיה שהתפתחה והתחרות הרבה בענף, אתם הצרכנים נהנים ממחירים משתלמים במיוחד לטיפולי הסרת שיער בלייזר.

6. זה יעיל.

הסרת שיער בלייזר היא שיטה יעילה להסרת שיער לא רצוי. גם מבחינת הזמן שהיא חוסכת לכם, גם מבחינת הדיוק של הלייזר וזה שהוא מגיע למקומות שקשה להגיע אליהם, וכמובן שזה שהעור נשאר חלק לאורך זמן זו עוד נקודה שמוכיחה את היעילות של הלייזר.

7. זה נוח.

הסרת שיער בלייזר היא שיטה נוחה שניתן לבצע בנוחות, אפילו אצלכם בבית אם יש לכם מכשיר להסרת שיער.

8. זה פרטי.

אפשר להסיר שיער בלייזר בצורה אינטימית, בין אם בתוך כותלי הבית באמצעות מכשיר ייעודי ובין אם בטיפול דיסקרטי במכון להסרת שיער.

9. זה מהיר.

הסרת שיער בלייזר היא שיטה שידוע במהירות שלה ובכך שניתן לטפל באמצעותה תוך פרק זמן קצר גם במקרים המסובכים ביותר. הלייזר עשה סוף לטיפולים ארוכים ומייגעים שלוקחים שעות.

10. זה קל.

להסיר שיער בלייזר זה קל היום יותר מאי פעם. קובעים תור למכון שמומחה להסרת שיער בלייזר, מגיעים בזמן שנוח לכם, ותוך פחות משעה יוצאים חלקים, ובתחושה נעימה שנשארת לאורך זמן.

תגובות;

בְּהֶתְאֵם הינו פורטל תוכן ישראלי המנגיש לקהל הרחב כתבות איכותיות הנערכות על ידי צוות התוכן שלנו להנהתכם. אתם מוזמנים להצטרף לרשימת הדיוור שלנו כדי ליהנות בכל עת מעדכונים חיים אודות תוכן חדש שעולה לאתר.

דילוג לתוכן