לא חייב לסבול מפריחה בעור- איך תטפלו?

תוכן עניינים

פריחה היא תופעה מאוד נפוצה בקרב האוכלוסייה הכוללת. היא יכולה להופיע כמעט בכל שלב בחיים ובקרב רוב האוכלוסיות בישראל. פריחה יכולה להביא עימה פגיעה בנראות האסתטית כמו גם פגיעה באיכות החיים, בדמות גירודים או כאבים. למזלנו, יש הרבה מידע לגבי פריחות בימינו ולא מעט דרכים לטפל בהן בצורה אפקטיבית למדי. הנה מספר פרטי מידע על פריחות ועל דרכי טיפול בהן.

מהי פריחה?

פריחה לרוב באה לידי ביטוי באדמומיות על העור או שינוי צבע כללי שלו. סוג הפריחה יכול לגרום לביטויים שונים של המחלה, וצורת האבחון משתנה גם בהתאם לו. פריחה בעור יכולה להיגרם ממספר סיבות, כמו מחלות זיהומיות או תורשתיות, אלרגיות, מחלות אוטואימוניות, ועוד גורמים נוספים. בהתאם למקור של הפריחה, היא יכולה להישאר מספר ימים בודדים עד שנים רבות.

כיצד מטפלים?

כיום ישנם מספר סוגי טיפול נפוצים בפריחות, והם יעילים למדי לרוב. לאחר אבחון אצל רופא, פריחה בעור תטופל בהתאם לסוג והמקור שלה. לעתים קרובות משחות מיוחדות נגד פריחה מטפלות בה כראוי. לפעמים יש צורך בטיפול כולל של פריחה בעור, שבא לידי ביטוי בלקיחת תרופות דרך הפה או הווריד. שיטה נוספת היא טיפול בקרינה אולטרה – סגולה.

סיכום

פריחה בעור היא עסק לא נעים למעורבים בדבר, אך באמצעות אבחון נכון יעיל אצל רופא ניתן לטפל בהן יחסית בקלות ללא פרוצדורות מסובכות.

צריכים עזרה של מומחים?

אם גם אתם סובלים מפריחה, אתם מוזמנים לקבל ייעוץ חינם מחברת קמדיס המתמחה בפתרונות לבעיות עור, גרד, פסוריאסיז ועוד. מלאו את הפרטים הבאים לייצירת קשר עם קמדיס:

תגובות;

בְּהֶתְאֵם הינו פורטל תוכן ישראלי המנגיש לקהל הרחב כתבות איכותיות הנערכות על ידי צוות התוכן שלנו להנהתכם. אתם מוזמנים להצטרף לרשימת הדיוור שלנו כדי ליהנות בכל עת מעדכונים חיים אודות תוכן חדש שעולה לאתר.

דילוג לתוכן