איך לבחור את הג'ינס המושלם?

תוכן עניינים

איך לבחור את הג'ינס המושלם? זה שגם יחמיא, גם ייראה מכובד, ויתאים גם לעבודה וגם לזמן עם הילדים?

בחירת גזרה

הג'ינס המושלם נבחן קודם כל לפי הגזרה שלו, בהתאם למבנה הגוף. לבעלות בטן רפויה או ירכיים רחבות מומלץ על ג'ינס בגזרה גבוהה האוסף את החלקים הרפויים ומטשטש את הגבולות בחלקים אלה. במידה וגם המותניים רחבות, כדאי שהחגורה תגיע עד מעט מתחת לטבור, על מנת ליצור אשליה של גזרת גיטרה. ג'ינס בגזרת פדלפון יתאים לבעלות רגליים רזות ויעניק נראות בוגרת ורשמית יותר, בעוד סקיני ג'ינס יתאים יותר ליומיום ולנערות.  

הרכב הבד

ככל שתהיה יותר לייקרה בהרכב הבד, כך הבד ייצמד יותר לגוף. כאשר רוצים לקנות ג'ינס יש לבדוק כמה רמות של קשיחות. ג'ינס קשיח יותר אוסף ומחטב יותר את הישבן, המותניים, הירכיים והבטן, אך אם יהיה קשיח מדי הוא לא יהיה נוח בלבישה יומיומית. ג'ינס עם אחוזי לייקרה גבוהים ימתח יותר וירגיש יותר נוח אך לא יאסוף ויחטב את הגוף. 

בעת מדידת ג'ינס בחנות כדאי להתכופף איתו, לשבת איתו על כסאות בגבהים שונים וכו' על מנת להרגיש את הגזרה והבד. 

בנוסף, בעוד רוב הג'ינסים נסגרים בעזרת רוכסן וכפתור, ישנם מכנסי ג'ינס המצוידים בגומי רחב ועשויים להיות נוחים יותר.  

מאיפה לקנות?

חלק מבחירת הג'ינס המושלם זה לבחור את המותג, איכות הבד והתפרים ישפיעו על אורך החיים של הפריט וכיצד הוא יראה אחרי תקופה של שימוש.
ובדיוק בגלל זה אנחנו ממליצים להשקיע את העוד כמה שקלים ולרכוש ג'ינס איכותי – איפה אפשר לעשות את זה? הג'ינסים של עמנואל הם הג'ינסים הכי איכותיים שמצאנו בשוק. בית המותגים עמנואל משווקים מעצבי בוטיק ומותגים על, מה ששם אותם כמה רמות מעל האיכות הממוצעת.

אז בפעם הבאה שאתם בוחרים את הג'ינס תקחו בחשבון את הגזרה שהכי מתאימה לכם, את סוג הבד שגורם לכם להרגיש בנוח לאורך שעות ארוכות ואת החנות ממנה אתם רוכשים את הג'ינס.

תגובות;

בְּהֶתְאֵם הינו פורטל תוכן ישראלי המנגיש לקהל הרחב כתבות איכותיות הנערכות על ידי צוות התוכן שלנו להנהתכם. אתם מוזמנים להצטרף לרשימת הדיוור שלנו כדי ליהנות בכל עת מעדכונים חיים אודות תוכן חדש שעולה לאתר.

דילוג לתוכן